in

Zamansız Kadınlar..

Zamansız kadınlar… Hatta zamansız Türk kadınları… Tek tek isim vermek güç. Bilim adamları uzun yaşamanın sırrını arayadursun biz genç kalmanın sırrını keşfetmiş, güzel kadınlardan bahsetmek istiyoruz bu gün.. Bu ilham şu resimden geldi bize..

ZAMANSIZ ÇAĞLA ! Çağla Şıkel, bu yaz da tatil sezonunu oğulları Kuzey ve Uzay’la Bodrum’da açtı. Ünlü manken ve sunucu, önceki gün Gölköy sahilinde görüntülendi?21 yıldır podyumlarda olan ve 40 yaşına merdiven dayayan Şıkel, zamana meydan okuyan fiziğiyle tüm tatilcilerin dikkatini çekti.Uzun süre yüzen Şıkel, akşama doğru da çocuklarıyla yürüyüşe çıktı. #caglasikel

9,404 Likes, 542 Comments – Gazete Magazin (@gazetemagazin) on Instagram: “ZAMANSIZ ÇAĞLA ! Çağla Şıkel, bu yaz da tatil sezonunu oğulları Kuzey ve Uzay’la Bodrum’da açtı….”

Çağla Şikel. Gençlik değil, yeni çekilmiş bir fotosu. Hiç değişmemiş ve hala en güzel vücutlu kadınlardan biri.. İşin ilginç yanı yaklaşık 20 yıl önce de bu böyleydi.. Ve bu sadece Çağla Şikel için geçerli değil. Önceden mankenlik 30 yaşlarına kadardı. Şimdi mankenlikten de emekli olunmuyor. Bunların sebebi sağlıklı beslenmek, spor yapmak kendine özen göstermekten kaynaklanıyor. Bazıları onlarda ne estetikler vardır diyordur. Evet estetik de olsa bu güzelliği yakalamak baya emek ister..

Mankenliği bıraksa da hala manken gibi olan güzel kadınlarımız da var. Mesela Cansu Dere.. Mankenliği bırakıp başarılı bir oyuncu olan Cansu Dere hala manken bizim gözümüzde ve gönlümüzde..

? @emredogru @lofficielturkiye

65.1k Likes, 736 Comments – Cansu Dere (@cansudere) on Instagram: “? @emredogru @lofficielturkiye”

Çok estetik yaptırmasıyla eleştiri alan bir mankenimiz var. Doktorun ellerine sağlık…Evet tahmin ettiğiniz gibi Deniz Akkaya.. Yıllara meydan okuyan bir manken o. Hala en ünlü defilelerde onu görebilirsiniz..

Son zamanlarin, sen en sevdigim elbisesi olabilir misin? @rasitbagzibagli ??

17.7k Likes, 113 Comments – Deniz Akkaya (@denizakkayaofficial) on Instagram: “Son zamanlarin, sen en sevdigim elbisesi olabilir misin? @rasitbagzibagli ??”

Yakın zamanda kendinden 22 yaş küçük evli bir adamla yaşadığı ilişkiden ötürü zina yapmak ile suçlanan Ajda Pekkan manken değil ama o da zamansız güzellerden.. Acaba kaz ayaklarım kırışsa nasıl görünürüm diye merak ediyor mudur?

Buluşmaya 18 gün kaldı. ? #tbt #popikonajda #ajdaharbiyede

9,051 Likes, 3 Comments – Ajda Pekkan (@ajdapekkan) on Instagram: “Buluşmaya 18 gün kaldı. ? #tbt #popikonajda #ajdaharbiyede”

Yani buradan anlıyoruz ki yaşlanmak diye bir şey yok artık.. Eğer genç kalmak istiyorsak sağlıklı beslenmek ve spor hayatımızın vazgeçilmezleri olmalı. Bir de uyku. Az uyumak çabuk yaşlandırıyormuş. Vücudun ihtiyacı olan uyku günlük 8 saatmiş. Alkol sigara söylemeye gerek yok. Onlar da bedenin yaşlanmasını hızlandıran faktörlerden.. Gelin genç ve enerjik olmak için elimizden geleni yapalım…

Puan ver

blank

İtiraf Edelim Hepimizin Bu Gün Buna İhtiyacı Vardı

blank

Talat Bulut ve Taciz İddiaları